Jesteśmy FIT!
To potwierdzone! Wprowadzanie do diety smoothie Nasz Owoc sprawi, że chętniej będziesz sięgać po inne zdrowe posiłki. To co? Będziesz FIT?
W zdrowym ciele, zdrowy duch!
Czyli jak z pomocą smoothie Nasz Owoc zmienić przyzwyczajenia żywieniowe, jeść zdrowo i smacznie!
Życzenia świąteczne
Szczęśliwego i radosnego czasu świąt życzy Nasz Owoc!
Czytaj więcej
Zimowe odżywianie- jak smoothie wspiera ciało w okresie świątecznym.
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, spotkań rodzinnych i pysznych posiłków. Jednakże, dla wielu z nas, to również czas, gdy zwykłe nawyki żywieniowe mogą ulec zakłóceniu, a ciało potrzebuje dodatkowej uwagi.
Czytaj więcej
Grudzień - rodzinny czas zimą
Zima to magiczny czas, gdy rodzina może zbliżyć się jeszcze bardziej, ciesząc się wspólnymi chwilami pełnymi radości i ciepła.
Czytaj więcej
Prosty przepis na domowy barszcz
Barszcz to nie tylko pyszne danie, ale również symbol tradycji i rodzinnych spotkań. Przygotowanie go to prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej, które przenosi nas w magiczny świat aromatów i smaków.
Czytaj więcej
Czerwoni królowie warzyw - burak i pomidor
Dobroczynne właściwości warzyw są znane powszechnie, jednak burak i pomidor zasługują na szczególne wyróżnienie w tej kategorii.
Czytaj więcej
Dlaczego w każdym smoothie znajduje się jabłko?
Jabłko to wizytówka polskich owoców, dlatego jest też bazą do stworzenia Naszych smoothie. Dzięki niemu uzyskujemy przede wszystkim odpowiedni smak i wyrazistość produktu. Nasz Owoc to wyrób bez dodatku cukru i wzmacniaczy smaku. I tu wkracza jabłko.
Czytaj więcej
Dla kogo przeznaczone jest Nasze smoothie?
Odpowiedź brzmi: dla wszystkich! Jednak szczególnie zbawienne może okazać się dla: mam, które chcą dostarczyć sobie i swoim pociechom odpowiedniej dawki witamin w prosty sposób
Czytaj więcej
Witaj szkoło!
Wrzesień to czas na odgruzowanie tornistrów i przyborów szkolnych schowanych głęboko w szafie. Zarówno dla uczniów jak i rodziców to moment powrotu do rutyny.
Czytaj więcej
Zmiany, czyli nowa butelka
Staramy rozwijać się dla Was, tym razem postawiliśmy na nowy design naszego produktu dlatego zmieniamy wygląd butelki. Pozostajemy nadal w ekologicznym wyborze zatem nowa butelka nadal będzie szklana.
Czytaj więcej
Jesień, jak wspomóc organizm w tym chorobowym czasie
Powoli żegnamy lato i witamy ciepłe swetry. Wiąże się z tym niestety również mniej słońca, codzienne deszcze i panująca głównie szarość pogodowa, a co za tym idzie spadek energii oraz częstsze przeziębienia.
Czytaj więcej